ZAMÓW KURIERA

Usługa door-to-door – naprawy wysyłkowe, na terenie całego kraju.

W celu zamówienia usługi należy wypełnić formularz, wydrukować, podpisać i załączyć do wysyłanej przesyłki. W podanym przedziale czasowym zostanie wysłany do Państwa kurier po odbiór przesyłki na nasz koszt. Koszty za przesyłkę doliczone zostaną do rachunku po zakończeniu naprawy. Koszt kuriera (standard, krajowy, nie dotyczy sobót) w przypadku przesyłek do 5 kg to 40 zł netto. Do przesyłanej paczki prosimy nie dołączać dodatkowych akcesoriów typu zasilacze, etui itd.

1.WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aby zamówić usługę kurierską należy wypełnić poniższy formularz. Prosimy o podanie dokładnego adresu odbioru oraz preferowanej godziny.

2.KURIER ODBIERA OD CIEBIE PRZESYŁKĘ

Kurier odbiera przesyłkę ze wskazanego w formularzu zgłoszeniowym adresu i dostarcza zepsute urządzenie do naszego serwisu.

3.DIAGNOZA, AKCEPTACJA, NAPRAWA

Otrzymany od Ciebie uszkodzony sprzęt trafia do technika. Specjalista rozpoczyna diagnozę i wycenia usługę, po akceptacji kosztów, sprzęt zostaje naprawiony.

4.PŁATNOŚĆ I ODESŁANIE SPRZĘTU

Po naprawie oczekujemy na przelew za wykonaną usługę. Po zaksięgowaniu wpłaty, naprawione urządzenie zostaje odesłane/ lub do odbioru osobistego.

INFORMACJE O SPRZĘCIE

INFORMACJE O WŁAŚCICIELU
(dane do rachunku lub faktury)

INFORMACJE DO WYSYŁKI:

INFORMACJE O SPRZĘCIE